Lütfen Formu özenle doldurun

Memnuniyet Anketi - Siz değerli müşterilemizin görüşleri bizim için değerlidir.

Blue Spinner

Sayın Ziyaretçimiz;

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Sizden aldığımız geri bildirimler, ürün ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olur. Bu nedenle, sizin deneyimleriniz ve görüşleriniz bizim için son derece değerlidir.

Firmamız olarak, size sunmuş olduğumuz ürün/hizmet ile ilgili deneyiminiz hakkında geri bildirim almak amacıyla bu kısa anketi oluşturduk. Anketimiz sadece birkaç dakikanızı alacak ve bize ürün ve hizmetlerimizi değerlendirme fırsatı verecektir.

Anketimize katılımınız, işimizi daha iyi yapmamıza yardımcı olacaktır. Sizden gelen değerli görüşler, firmamızın kalitesini artırmamıza ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmamıza katkıda bulunacaktır.

Anketimize katılmak için aşağıdaki formu doldurun

Anket sonuçlarıyla ilgili genel bir özet, web sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızda paylaşılabilir, ancak kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve memnuniyetinizi artırmak için geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,

Senabil Turizm